Трансфертне ціноутворення

Трансфертне ціноутворення та пошук по базах даних фінансової інформації

Наша команда професіоналів спеціалізується на різних питаннях застосування положень про трансферне ціноутворення. За останні кілька років працівники KVSM Group успішно реалізували проекти з трансфертного ціноутворення для підприємств різних галузей.

KVSM Group має доступ до наступних міжнародних баз даних фінансової інформації:

  • Thomson Reuters ONESOURCE Transfer Pricing – база даних про мільйони відповідних приватних і державних компаніях по всьому світу.
  • «Orbis» Bureau van Dijk (http://www.bvdinfo.com/en-gb/our-products/company-information/international-products/orbis) – незалежна, комерційна база даних, що містить відомості про приблизно 200 000 000 компаній по всьому світу;

База «Orbis» – це продукт Бюро Ван Дайк, який є аналогом такої відомої бази даних як Амадеус (Amadeus), також продукту Бюро Ван Дайк. Оперуючи тим же масивом інформації, база Орбіс дає більш детальну інформацію, в той час як база Амадеус, все таки є вузькоспрямованим продуктом.

 

Варто також згадати, що Орбіс є базою даних компаній всього світу, в тому числі України, Росії і т.п., що вигідно його відрізняє від іншого продукту Бюро Ван Дайк, а саме бази Руслана (Ruslana), яка містить виключно фінансову інформацію по компаніях країн СНД.

 

Слід зазначити, що використання як першого так і другого джерела інформації не заперечується податковими органами України для цілей аргументації трансфертних цін та такі джерела даних є основним інструментом у підготовці документації з трансфертного ціноутворення провідними консалтинговими компаніями як світу так і України.

Як ми можемо допомогти?

Послуги KVSM Group у сфері трансфертного ціноутворення включають у тому числі:

Пропоновані послуги:

  1. Первинна вибірка зістаних компаній окремої галузі будь-якої країни світу, що наявна в базі Orbis, та імпорт даних в Excel без сортування та коригування результату – близько 100-200 компаній (фінансова звітність, види економічної діяльності, акціонери, керівництво та інша допоміжна інформація) в залежності від обраних критеріїв дослідження.
  2. Детальне дослідження, звуження кількості первинної вибірки зіставних компаній окремої галузі з метою залишення максимально зіставних з діяльністю/контрольованих операцій Замовника, аналіз даних та спрощений звіт – 3-6 сторінок.
  3. Аналіз даних щодо відсоткових ставок (застосування декількох підходів) та спрощений звіт – 3-6 сторінок.
  4. Допомога у складанні документації з трансфертного ціноутворення, підготовка документації «під ключ» або її окремих частин (аналіз компаній в галузі, функціональний аналіз, детальний аналіз договорів, і т.д.).

Пошук по базах даних фінансової інформації

В рамках комплексу послуг з трансфертного ціноутворення, що надаються KVSM Group, ми можемо запропонувати Вам послугу з пошуку фінансової інформації по юридичним особам як України так і всього світу.

 

Зокрема, ми можемо здійснити вибірку так званих “зіставних” компаній для цілей трансфертного ціноутворення – фінансова звітність за відповідний період, дані про засновників, дані про групу компаній та інше.

 

Це особливо актуально, якщо у Вас вже є зразок торішньої документації з трансфертного ціноутворення та все що Вам потрібно – просто оновити фінансову інформацію по зіставним компаніям.